Porady

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem


KARNET- 5 zabiegów opalania 6 GRATIS!OPALANIE NATRYSKOWE W TWOIM DOMU! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 Dni w tygodniu Zadzwoń i zarezerwuj już dziś dla siebie najlepszy termin opalania natryskowego!

tel. 723-327-704Czy w czasie opalania pofarbują się moje włosy?

Nie. Używamy jednorazowych czepków. Jednak sam płyn nie jest wchłaniany przez włosy i ich nie farbuje.Czy samoopalacz poplami moje ubrania?

Roztwory zawierające środki opalające mogą zabrudzić odzież jedynie wtedy, gdy zetkną się z nią tuż po zaaplikowaniu. Zalecamy założenie przed zabiegiem luźnych, ciemnych ubrań.


Podczas opalania słonecznego i w solarium na mojej skórze występują piegi. Czy opalanie natryskowe spowoduje podobny efekt?

Podczas opalania natryskowego brak jest czynnika, który mógłby wywołać wystąpienie piegów na Twojej skórze. Wręcz odwrotnie, to właśnie w wyniku opalania natryskowego w wielu przypadkach piegi czy inne plamki stają się mniej widoczne na skórze. Wynika to z faktu, zmniejszenia się kontrastu pomiędzy piegami, a odcieniem skóry.Jak długo utrzymuje się opalenizna?

Do 10 dni. Trwałość zależy od kilku czynników: od rodzaju skóry,od odpowiedniego przygotowania się (zastosowania odpowiedniego peelingu przez zabiegiem), od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, co przedłuży jego trwałość.


Copyright © 2012 natryskowopalanie.pl